villanyszámla

Kötelező elektronikusan fogadni a villany- és gázszámlákat a vállalkozásoknak január 1-jétől

Jogszabályváltozás miatt 2025. január 1-jétől az energiakereskedők és a hálózati elosztó társaságok a nem lakossági felhasználók energiaszámláit kizárólag elektronikus formában bocsáthatják ki; az új évtől a papíralapú számla helyett az MVM is csak elektronikus számlát állíthat ki ezeknek az ügyfeleknek – közölte a vállalat hétfőn az MTI-vel.

Mutatjuk mennyivel ér többet a háza ha napelemek vannak felszerelve

Az ingatlan szakértő szerint több millió forintot jelent manapság, ha napelemes rendszer van a házra felszerelve.

Fix áras energiatarifáról döntött az MVM Next

Az MVM Next meghatározta a végső menedékes időszak utáni fix áras energia jövő évi tarifáit az érintett néhány tízezer, nem magánszemély ügyfél számára, a tervezhetőség érdekében a január elsejétől érvényes árakat már pénteken közzétették – hívta fel a figyelmet az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. az MTI-nek küldött pénteki közleményében.

Putyin: a villanyszámla Moszkvába küldésének ötlete kísérlet a felelősség áthárítására

Az európai hivatalnokok újabb felelősségáthárítási kísérletének nevezte Vlagyimir Putyin azt az ötletet, hogy neki küldjék tovább a megugrott gázszámlákat.

Látta már az új villanyszámlát? Mutatjuk mi változott az elszámolásban!

Megérkeztek az első nem rezsicsökkentett villanyszámlák. Lássuk mi változott.

Ingyenesen ad energetikai tanácsokat a Magyar Mérnöki Kamara

Energetikai tanácsokat ad a Magyar Mérnöki Kamara magánszemélyeknek és kisvállalkozásoknak; a szervezet térítésmentes szolgáltatására Wagner Ernő elnök hívta fel a figyelmet Kaposváron csütörtökön, sajtótájékoztatón.

Sokak villanyszámlája csökkent, mutatjuk hogyan!

Hamarosan meghaladja a 200.000 darabot azon hazai háztartások száma, akik napelemmel nullázták a villanyszámlájukat. Meddig termelnek ezek a napelemes rendszerek valójában?

Nőhetnek a villanyszámlák Romániában, miután liberalizálták az energiapiacot

Liberalizálták péntektől az energiapiacot Romániában, így a lakossági fogyasztók ezentúl már nem az energiaárszabályozó hatótóság (ANRE) által megaszabott, hanem a piaci verseny által kialakított árat fizetik a felhasznált villanyáramért.